Всеукраїнська практична ботанічна школа-семінар «Особливості дослідження рідкісних видів рослин»

Публікація від 17 травня 2018.

03-04 травня відбулися заняття Всеукраїнської практичної ботанічної школи-семінару «Особливості дослідження рідкісних видів рослин», присвячені 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. У роботі школи взяли участь представники чотирьох областей (Черкаської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької). Тренери-викладачі кафедри біології та методики її викладання Л.Г. Любінська, О.М. Оптасюк, Н.В. Рубановська, М.І. Козак, І.Д. Григорчук, В.А. Колодій та кафедри географії І.П. Касіяник, В.В. Гарбар провели теоретичний і практичний тури. Учасники школи-семінару навчалися визначати онтогенетичні стани рідкісних видів рослин, вікову структуру їх популяції, робити геоботанічні описи. Цікавими були заняття як в лабораторії, так і в ботанічному саду, а також на Вербецьких Товтрах “Чотири кавалери”. Долучилися до організації й проведення занять школи-семінару завідувач науково-дослідним відділом національного природного парку О.П. Кучинська і  директор  Кам’янець-Подільського ботанічного саду В.В. Когут.

Учасниками школи були викладачі вишів, науковці, аспіранти, студенти, працівники національних парків, заповідника “Медобори”.

Кафедра біології