День науки

Публікація від 18 травня 2018.

17 травня 2018 року управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося нагородження з нагоди відзначення Дня науки. На цей захід були запрошені науковці нашого вишу, а також – науково-педагогічні працівники Подільського державного аграрно-технічного університету, викладачі міських коледжів, керівники та вчителі закладів загальної середньої освіти, студенти та учні.

Із цим святом присутніх привітали міський голова Михайло Сімашкевич, секретар міської ради Дмитро Васильянов, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, проректор із наукової роботи К-ПНУ ім. Івана Огієнка Іван Конет, проректор із науково-педагогічної роботи К-ПНУ ім. Івана Огієнка Василь Кобильник. Вітання з нагоди Дня науки від народного депутата України Володимира Мельниченка передала помічник депутата Тетяна Мельниченко.

За успіхи в науково-дослідницькій роботі та з нагоди Дня науки почесними грамотами виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради нагороджено викладачів нашого вишу:

Гаврилова Олексія Вікторовича, кандидата психологічних наук, доцента, завідувача кафедри логопедії та спеціальних методик;

Єдинака Геннадія Анатолійовича, доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора, професора кафедри теорії і методики фізичного виховання;

Лисака Володимира Юрійовича, кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри економіки підприємства;

Попович Анжеліку Станіславівну, кандидата філологічних наук, доцента, професора кафедри української мови;

Рарицького Олега Анатолійовича, доктора філологічних наук, доцента, завідувача кафедри історії української літератури та компаративістики;

Урсу Наталію Олексіївну, доктора мистецтвознавства, професора, завідувача кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва;

Криськова Цезарія Андрійовича, кандидата фізико-математичних наук, доцента, завідувача кафедри фізики;

Губанову Антоніну Олександрівну, кандидата фізико-математичних наук, доцента, доцента кафедри фізики;

Мисько Володимира Зіновійовича, асистента кафедри географії та методики її викладання;
Касіяника Ігора Петровича, кандидата географічних наук, доцента, завідувача кафедри географії та методики її викладання.

Народний депутат України Володимир Мельниченко нагородив Ганабу Світлану Олександрівну, доктора філософських наук, доцента кафедри філософських дисциплін, грамотою за багаторічну сумлінну працю, успіхи в роботі з обдарованою учнівською молоддю, підготовку переможців в обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін та обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт по лінії Малої академії наук у 2017-2018 н.р., а також із нагоди Дня науки.

Почесними грамотами виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було відзначено студентів:

Єремеєк Тетяну Анатоліївну, студентку I курсу освітнього ступеня «магістр» факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Спеціальна освіта (за нозологіями) » (I місце);

Царук Ірину Михайлівну, студентку IV курсу факультету української філології та журналістики, переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання) (II місце).

Вітаємо професорсько-викладацький склад університету, всіх працівників та студентів із Днем науки та бажаємо успіхів у наукових дослідженнях.

Прес-центр університету