Найдорожча в світі – мама!

Публікація від 18 травня 2018.

17 травня в рамках факультету іноземної філології за ініціативи Тетяни Гавловської, викладача кафедри німецької мови відбувся благодійний концерт, присвячений Дню матері. Мета святкування – прагнення підтримати традиції дбайливого ставлення до найріднішої в житті кожного з нас людини – матері.

Ведучі заходу Богдан Польський, Денис Задачін та Олександр Беркута привітали всіх присутніх із чудовим травневим днем, зауваживши, що немає нічого святішого, ніж образ матері, немає любові більшої за материнську.

Розпочався концерт із ліричної пісні «Аве Маріє» у виконанні Надії Рябої та Андрія Янковського. Зі вступним словом виступила Валентина Казимір, завідувач кафедри німецької мови, яка зазначила, що повага до матері у свідомості українців переноситься на рідну землю і лежить ця щира любов в основі патріотизму. Чудові вокальні номери подарували Аліна Меренюк, Майя Ряба, Яна Яворська, Інна Божок, Олександр Беркута, Ірина Шахова, Анастасія Перебендюк. Каріна Гуменюк, мова якої була проникливою до глибини душі. Інна Яремчук, викладач кафедри німецької мови, зачарувала публіку прекрасним виконанням пісні «Роде наш красний». Надія Копалко, Яна Ільніцька, Надія Краліна виступили з вітальним словом польською мовою.

Приємно здивували артистичністю студенти 1-го та 4-го курсів, які в коротких сценках відтворювали повсякденне життя мами і дитини. Додали драйву англійською мовою Олег Доманський та Ірина Угніченко з піснею «Perfect». Мальвіна Живило у власній промові вкотре наголосила, що мама – найдорожча людина. Бурхливі емоції серед глядачів викликала Юлія Копич із “чарівним капелюшком”. Зі своєю неперевершеною музичною композицією виступив Богдан Польський. Зворушливим до сліз подарунком стала пісня «Росте черешня в мами на городі», яку ніжно й щиро заспівали сестри Віталія та Вікторія Рекіти. Завершився святковий концерт піснею Скрябіна «Мама», яку виконали студенти четвертого курсу.

У концертній програмі звучали чудові номери німецькою, англійською, польською, українською та російською мовами. У своїх виступах виконавці возвеличити прекрасне покликання людства – материнство. Окрім маси задоволення від виступів, усі присутні в залі високошановні жінки-матері отримали від студентів подарунок – “солодкі” квіти.

Своїми враженнями від дійства поділився Володимир Кшевецький, декан факультету іноземної філології: « Найбільше на концерті сподобалися номери, де студенти працювали в парі. Дух дружби, підтримка один одного, співпереживання, згуртованість – це прекрасно!»

Діана Яцишин, студентка 2 курсу

факультету іноземної філології