Результати конкурсу есе «Вишивка моєї малої батьківщини»

Публікація від 18 травня 2018.

Третій четвер травня вже традиційно вважається Міжнародним днем української вишиванки. Завдання свята – збереження та популяризація українських цінностей серед молоді та населення. Цього дня кожен охочий може долучитися до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Минулого тижня стартував конкурс есе на тему «Вишивка моєї малої батьківщини», який проводила ГО «Студентська Свобода». Мета цього конкурсу – залучити молодь до збереження українських цінностей, популяризувати українські національні символи, вишивку та інші атрибути.

17 травня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка було нагороджено авторів кращих робіт:

Вероніку Сваричевську, студентку 3 курсу факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, автора есе «Вишивка моєї малої батьківщини. Чорна перлина Борщівщини»;

Олену Онофрейчук, студентку 1 курсу природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, автора есе «Волинська вишиванка – гордість Полісся»;

Лізу Котан, студентку 2-го курсу Кам’янець-Подільського коледжу ПДАТУ, автора есе «Вишиванка технікою «білим по білому» як візитна картка Полтавщини».

Конкурсантів привітали Наталія Шеремета, заступник декана з навчально-методичної роботи, та Михайло Посітко, депутат міської ради.

Кращі роботи будуть опубліковані в “Студентському меридіані”.

Яна Пінкас, магістрантка історичного факультету