Студент дня: Олександр Кружильний

Публікація від 22 травня 2018.

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні став Олександр Кружильний, студент першого курсу факультету української філології та журналістики.

Яке твоє улюблене місце в університеті: актова зала. Я беру активну участь у різних заходах, тому часто там буваю. Коли туди приходжу, то просто забуваю про всі турботи й відпочиваю. Мені подобається сам процес репетиції, коли хтось співає, танцює чи грає на музичному інструменті.

Який ідеальний обід студента: каша, чай і печиво.

Що робити, якщо запізнюєшся на заняття? Я не люблю запізнюватися, тому що вважаю себе пунктуальною людиною. Якщо трапляється якась непередбачувана ситуація, телефоную викладачам і попереджую про запізнення.

Як готуватися до сесії?  Я думаю, що зазвичай усі готуються в останні три дні перед іспитом. Спочатку знаходжу відповіді на всі запитання та починаю вивчати матеріал. Для точності результату перед іспитом кладу по п’ять копійок під п’ятку. Ніколи не потрібно хвилюватися.

Побажання до 100-річчя університету.

100-річчя – це визначна дата, тому я бажаю, щоб наш університет й надалі був найкращим серед вишів України. Всім студентам і викладачам наснаги і творчої фантазії, успіхів у професійній діяльності. Я мрію про той час, коли я з гордістю розповідатиму своїм дітям, що навчався саме в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Ірина Хижа, студентка 3 курсу

факультету української філології та журналістики