Чемпіонат міста Кам’янець-Подільського з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті О.П. Чміля

Публікація від 29 травня 2018.

22-23 травня 2018 року в спортивній залі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся чемпіонат міста Кам’янця-Подільського з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті О.П. Чміля, доцента кафедри фізичного виховання.

У змаганнях взяли участь три команди:

команда Подільського державного аграрно-технічного університету, команда коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету та команда «Аматори».

Змагання проводилися за коловою системою. За результатами змагань місця розподілилися так:

– перше місце посіла команда Подільського державного аграрно-технічного університету, набравши 6 очок;

– друге місце посіла команда ВК «Аматори», набравши два очка;

– третє місце посіла команда коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, набравши одне очко.

Спортклуб