Спорт – запорука здоров’я

Публікація від 1 червня 2018.

1 червня 2018 року на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка було проведено Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» серед студентської молоді та усіх охочих.

Цей захід проводиться Комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України спільно з Громадською організацією «Спортивна студентська спілка України» та Національним олімпійським комітетом із метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури й спорту.

Студенти та викладачі нашого вишу взяли активну участь в організації та проведенні цього заходу, адже Кам’янець-Подільський університет завжди славився своїми спортивними здобутками. Випускники нашого університету є призерами і переможцями не лише міських, обласних, всеукраїнських змагань, а й міжнародних та олімпійських турнірів із майже всіх видів спорту.

Прес-центр університету