Універсіада Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд

Публікація від 1 червня 2018.

23 травня 2018 року у спортивній залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася універсіада Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях взяли участь команди закладів вищої освіти міста Кам’янця-Подільського (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Подільський державний аграрно-технічний університет) та міста Хмельницького (Хмельницький національний університет, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія). Головним суддя змагань – Євген Козак, доцент кафедри спорту і спортивних ігор К-ПНУ ім. Івана Огієнка.

На першому етапі змагання проводилися за коловою системою у двох підгрупах:

– перша підгрупа: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та Хмельницький національний університет;

– друга підгрупа: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія та Подільський державний аграрно-технічний університет.

За результатами ігор у першій підгрупі перемогу здобула команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, у другій підгрупі перемогу здобула команда Подільського державного аграрно-технічного університету.

Наступний етап змагань передбачав ігри за 3-4 та 1-2 місця.

У грі за 3-4 місце зустрілися команди Хмельницького національного університету та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Перемогу святкували представниці Хмельницького національного університету.

У фіналі універсіади Хмельницької області з волейболу зустрілися команди закладів вищої освіти м. Кам’янця-Подільського. З рахунком 3:0 перемогу здобули дівчата збірної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Також варто зазначити, що під час проведення параду відкриття змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять завідувача кафедри фізичного виховання, старшого викладача кафедри фізичного виховання, викладача кафедри спорту і спортивних ігор, тренера збірної жіночої команди нашого вишу Валерія Устиновича Дороша.

Нагородження проводила Тетяна Василівна Бойко, начальник відділу комітету фізичного виховання і спорту МОН України.

Спортклуб