Візит губернатора до університету Огієнка

Публікація від 1 червня 2018.

З робочим візитом до Кам’янця-Подільського прибув голова Хмельницької Обласної Державної Адміністрації Вадим Лозовий.

Спільно з міською та районною владою губернатор проінспектував кілька «проблемних» локацій у місті.

За клопотанням Володимира Мельниченка, народного депутата України  одним із об’єктів став Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, який цього року святкує свій столітній ювілей. На зустрічі обговорювалося питання щодо виділення коштів для відновлення фасаду будівлі головного корпусу університету та реставрації паркану.

Варто зазначити, що будівлю головного корпусу було відкрито в 1918 році, коли гетьман України Павло Скоропадський підписав Закон про заснування Кам’янець-Подільського державного українського університету, який на сьогодні є першим Державним університетом України.

Прес-центр університету