Національна спілка краєзнавців України

Публікація від 6 червня 2018.

6 червня 2018 року відбулося позачергове засідання Кам’янець-Подільської міської організації Національної спілки краєзнавців України під керівництвом директора Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка, члена правління Національної спілки краєзнавців України, докторів історичних наук, професора Лева Васильовича Баженова та доцента Олександра Борисовича Комарніцького.

Лев Васильович у вступному слові наголосив на важливості та необхідності розвитку краєзнавчої науки як в історичному, так і філологічному напрямі. Було вручено посвідчення викладачам, науковцям та громадським активістам міста від Національної спілки краєзнавців України.Новими членами спілки краєзнавців України стали: доктори філологічних наук, професори Марчук Л.М. та Рарицький О.А., кандидат філологічних наук, старший викладач Джурбій Т.О., кандидат наук із соціальних комунікацій Почапська О.І., голова Кам’янець-Подільської ГО «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка Полятинчук В.В. та здобувач кафедри історії України, провідний фахівець відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків Яблонська Д.Р.

Кам’янець-Подільська міська організація

Національної спілки краєзнавців України