Подяка студентам університету

Публікація від 14 червня 2018.

Голова правління ГО “Об’єднання переселенців України в м. Кам’янці-Подільському” Л.В. Чаплигін висловлює щиру подяку студентам факультету корекційної та соціальної педагогіки й психології, спеціальності 231 «Соціальна робота» та 232 «Соціальне забезпечення», волонтерам Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, активним учасникам волонтерського руху міста: Ірині Граничко, Любові Заплітній, Валерієві Резніку, Яні Козярській, Романові Кушнірчуку, Вікторії Суботіній, Наталії Яцюк, Аліні Власовій, Ірині Басюк, Оксані Вовк, Марії Дробот, Максимові Журавлю, Наталії Захарчук, Оксані Каліцун, Альоні Новіковій, Тетяні Павловській, Іллі Підгорному, Руслані Постоловській, Вікторії Рубановській, Марії Хомовській, Юлії Хоростківській, Христині Чоботаєвій, Аліні Щуцькій та Марині Тимощук – за допомогу в організації та проведенні міжнародного проекту «Music Camp international».

Прес-центр університету