Студент дня: Марія Мазурик

Публікація від 19 червня 2018.

«Студентський меридіан» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні стала Марія Мазурик, студентка факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: звісно, найулюбленішим місцем будь-якого студента є їдальня.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Я вважаю, що варто поквапитися, щоб прийти хоч на другу півпару. Можливо, тоді викладач проявить лояльність та закриє «енку».

Ідеальний обід студента: якщо студент уже обідає – то це вже супер, і неважливо яким є меню.

Найкраща підготовка до сесії: готуватися до занять упродовж семестру, “не відкладати” все на останній день.

Побажання до 100-річчя університету: насамперед – розумних студентів, і наступний ювілей святкувати вже в десятці найкращих університетів України, а можливо, й світу.

Максим Сльозкін