Відзнаки для активістів із нагоди Дня молоді

Публікація від 26 червня 2018.

В Україні День молоді відзначають в останню неділю червня. Традиційно це свято щороку є одним із найбільш масштабних у нашому місті. Його організацією займалася міська рада з урахуванням побажань молоді, при цьому дотримуючись девізу «Жодного рішення для молоді без молоді!». Такий симбіоз бажань та можливостей дозволив організувати незабутнє свято. Вдало обрано локацію – Руську браму, яка поєднувала велич архітектурної краси та чудові подільські краєвиди. Окрім того, на гарний настрій налаштував драйвовий концерт, приємно було також вибрати затишні місця для відпочинку, різноманітні атракції, придбати сувеніри та відвідати заклади, де готують смачну їжу.

Цьогоріч міська рада та народний депутат України Володимира Мельниченко нагородили подяками, грамотами та цінними подарунками молодих людей та їхніх наставників.

Кам’янець-Подільський національний університету імені Івана Огієнка отримав подяку від виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради  “За участь у фіксації рекорду України “Живий герб”.У номінації “За активну участь в інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку молоді та сприяння розвитку молодіжної політики міста” подяки отримали: Тетяна Білецька, заступник декана історичного факультету з навчально-виховної роботи, Сергій Волковинський, науковий керівник клубу «Практична філософія», експерт ВІ «Активна громада», Людмила Горчак, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, Анжела Куверіна, директор «Студентського клубу» та Олександра Рибщуна, завідувач центру соціально-політичних досліджень К-ПНУ ім. І. Огієнка, асоційований експерт Фонду громадської дипломатії.

У номінації «Молодіжний лідер» було нагороджено Олександру Стару, студентку факультету української філології та журналістики, члена ГО «Студентське самоврядування К-ПНУ ім. І. Огієнка», Олександра Янішена, студента історичного факультету, активіста СД Платформи, Романа Шевчука, студента історичного факультету, активіста СД Платформи, Ігоря Кирилюка, студента історичного факультету, активіста СД Платформи, Олександру Сидорчук, студентку історичного факультету, голову осередку СД Платформи  в Кам’янці-Подільському, Олександра Марчука, аспіранта історичного факультету, голову ГО «Студентське самоврядування К-ПНУ ім. І. Огієнка».

Один із учасників свята зазначив, що в Кам’янці-Подільському є багато талановитих молодих людей, які вдало реалізовують себе через різні проекти, заходи, ГО та отримують підтримку від влади, адміністрацій навчальних закладів. Про це свідчать численні досягнення нашої молоді в сфері науки, культури, освіти.

День молоді – 2018 пройшов у гарній атмосфері. Навіть у найвибагливіших учасників святкування настрій був піднесений, адже в місті одночасно з офіційними заходами проходив Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» та Respublica « FAMILY FEST».

Олександр Марчук, голова ГО “Студентське самоврядування К-ПНУ ім. І. Огієнка”