Студент дня: Анна Ліхошерстова

Публікація від 2 липня 2018.

«Студентський меридіан» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні стала  Анна Ліхошерстова, студентка історичного факультету.

Улюблене місце в університеті: насправді, я полюбляю відвідувати бібліотеку нашого університету, адже там зібрано багато цікавих книг, що містять корисну інформацію, та варті уваги аби їх прочитати.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Якщо бути чесною, то я ніколи не запізнювалася на пари, проте якщо раптом так сталося, то краще згадати якусь молитву, а серйозно, то просто потрібно ввічливо попросити вибачення за запізнення у викладача.

Ідеальний обід студента: коли всі обідають, я тільки снідаю, тож я можу сказати, що ідеальним сніданком для студента є, звичайно ж, сосиска в тісті та кава «3в1».

Найкраща підготовка до сесії: сесія – це завжди стрес для студента. Проте, якщо добре підготуватися, то її можна доволі успішно скласти. Для мене найкращою підготовкою є детальне вивчення матеріалу, можливо я не посплю декілька ночей, проте буду впевненою в своїх знаннях.

Побажання до 100-річчя університету: хочеться побажати процвітання, розвитку та довгих літ роботи. Безумовно, прогресивних та активних студентів: як в навчальному процесі, так і в позанавчальній діяльності, адже саме вони будуть сприяти розвитку нашого університету.