Дипломи випускникам вручали олімпійці

Публікація від 5 липня 2018.

3 липня в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося дві події, які були об’єднанні в один захід. Це урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам факультету фізичної культури та прес-конференція з Олімпійськими чемпіонами з важкої атлетики Наталією Скакун, Юрієм Зайцевим та Ігорем Разорьоновим.Представив гостей ведучий прес-конференції Гурман Леонід Дмитрович, завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений тренер України.

Із традиційним привітанням випускників виступив Стасюк Іван Іванович, декан факультету фізичної культури, який побажав впевненості в своїх силах, витримки та наполегливості у досягненні поставленої мети та запросив усіх випускників на навчання до  магістратурі нашого навчального закладу.

З вітальним словом до випускників звернулися Наталія Скакун, Юрій Зайцев та Ігор Разорьонов.

Також до привітань долучилися президент федерації легкої атлетики Хмельницької області Олександр Прокопов та голова відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віктор Флентін.

Після вітань випускники та всі присутні мали змогу поставити запитання олімпійським чемпіонам.

Завершенням заходу стала церемонія вручення дипломів олімпійськими чемпіонами випускникам.