Зустріч випускників фізико-математичного факультету – 20 років потому

Публікація від 13 липня 2018.

Життя – наче потяг, який стрімко мчить в даль. А на його шляху – безліч зупинок. Однією з них став тоді ще Кам’янець-Подільський державний університет, який ми закінчили у 1998 році. А далі – кожен із нас обрав свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, радощі та успіхи. Та в усіх нас була спільна зупинка, і хоча нема станцій де приймають поїзди в минуле, та на зупинці під назвою фізико-математичний факультет, завжди нам раді!

7 липня 2018 року відбулася зустріч випускників, які здобули кваліфікації вчителів математики, фізики, основ інформатики. Зустріч була весела й емоційна. Відвідали рідний факультет, аудиторії – і так ніби ще вчора сиділи за партами, здобували знання, а вже 20 років промайнуло…

Перебуваючи у стінах рідної almamater, прийшли до висновку, що з обраним фахом не помилилися. Серед нас були науковці і вчителі. Зокрема, доктор педагогічних наук (теорія та методика навчання (фізика)), кандидат педагогічних наук (теорія та методика навчання (фізика)), директори шкіл (Морозівська ЗОШ, Кам’янська ЗОШ, Кам’янець-Подільського району), заступники директорів (Староушицька ЗОШ, Кам’янець-Подільська ЗОШ № 10), вчителі фізики, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесмени, директори фірм, бухгалтери, працівники правоохоронних органів.

Загалом, переважна більшість викладачі коледжів та вчителі гімназій, ліцеїв, шкіл, НВК, які викладають математику, фізику, основи інформатики в школах нашого міста і м. Хмельницький, смт. Дунаївці, Гусятин, Подолянськ, Стара Ушиця, Хотин.

Серед нас є й представники, які емігрували за кордон де продовжують свою роботу за фахом, та за браком часу і насиченістю робочого графіка не змогли бути присутніми. Зокрема, працює викладачем механіки на військовій базі Norfolk Naval Shipyard (NNSY, Портсмут, США), вчителями математики, інформатики у школах Берліну (Німеччина) та Польші (м. Rzeszów).

Ми дякуємо викладачам, з якими були пов’язані наші студентські роки. Про кожного можна говорити нескінченно. Скільки в них було добра і уваги до нас, любові!!! Ми – ті, хто ми є завдяки Вашій праці.

Низький уклін Вам, дорогі наші наставники! Бажаємо Вам величезного терпіння, нехай руки не знають втоми, а серця наповнюються радістю і гордістю за вихованців. Щастя Вам всім, професійних успіхів та впевненості в завтрашньому дні.

О.М. Семерня, доктор педагогічних наук,

доцент кафедри екології, доцент кафедри МВФДТОГ,

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки