Оксана Почапська #100 привітань до 100-річчя

Публікація від 18 липня 2018.

22 жовтня 2018 року Університету Огієнка виповнюється 100 років. «Студентський меридіан» із цієї нагоди відкриває нову рубрику «100 привітань до 100-річчя». Сьогоднішнє привітання від Оксани Почапської, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри журналістики.

Шановні викладачі, студенти, працівники й випускники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

17 серпня 1918 року гетьман Петро Скоропадський підписав грамоту про відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету, а вже 22 жовтня того ж року відбулося його святкове відкриття. З того часу минуло вже майже сто років. І ці сто років не були легкими і безхмарними: змінювалися часи, змінювалася влада, змінювалося бачення освітнього процесу. Університет вистояв. І, в першу чергу, – завдяки тим, хто невтомно і наполегливо працював на його становлення і розвиток. Сьогодні університет готується до святкування свого першого сторіччя –першого етапу, який довів, що зусилля його фундатора не були змарновані нащадками. Сто років – це лише перша висота, яку взято.

Далі – тільки вперед! Успіхів! Досягнень! Розвитку! З Днем Народження, Університете!