Aнонс тренінгу «Шлях до самоврядування»

Публікація від 2 серпня 2018.

Як студентам самостійно вирішувати навчальні  проблеми й відстоювати свої права,  не чекаючи на чудо? Усе просто – необхідно створити й зміцнювати студентське самоврядування у своєму вузі.

Саме про те, як це зробити буде йти мова на тренінгу для студентів «Шлях до Самоврядування».

Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка»  запрошує до участі у дводенному тренінгу студентів університетів та коледжів міста Кам’янця-Подільського.

Тренери:

Ружицький Олександр, тренер Інституту «Республіка;

Будурович Михайло, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» ВГО «Інститут «Республіка» у м. Кам’янець-Подільський.

Під час проходження тренінгу учасники дізнаються про:

• Методи активізації студентів;
  • Інструменти участі студентів у прийнятті рішень у виші;
  • Органи студентського самоврядування, їх види та принципи функціонування;
  • Канали комунікації студентів;
  • Взаємодію органів студентського самоврядування з адміністрацією вишу.
  • Участь у тренінгу є безкоштовною. Для участі потрібно заповнити анкету за посиланнями (https://goo.gl/forms/LxpPEVnh3tVU2Ikx2) до 15:00 18 серпня 2018 р. Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 18:00 19 серпня 2018 р.

Тренінг проводиться в рамках діяльності ВІ «Активна Громада» за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти: помічник координатора ВІ «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Ружицький Олександр, телефон: 099 566 1391 , e-mail: derRozycki@gmail.com

Прес-центр університету