Найкращі абітурієнти стали потенційними студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Публікація від 2 серпня 2018.

1 серпня Міністерством освіти і науки України було оприлюднено списки абітурієнтів рекомендованих до зарахування на місця за державним замовленням.

Приймальна комісія Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка нагадує, що подача оригіналів документів абітурієнтами відбуватиметься до 18 год. 6 серпня 2018 року.

Хто ж вони: найуспішніші абітурієнти нашого університету та України? Серед вступників, зарахованих на державне замовлення, переважають ті, що обрали Університет Огієнка із першим, другим та третім пріоритетами.

Зокрема рекомендації до вступу на природничий факультет отримали: Власюк Олександр Іванович із конкурсним балом – 200, Пукас Тетяна Русланівна (199,1) Стояновський Максим Ігорович (196,3), Савицька Олександра Павлівна (187,0). Ці вступники обрали Університет Огієнка за найвищим пріорітетом.

На факультет української філології та журналістики також рекомендовані абітурієнти з високими балами: Довга Аліна Анатоліївна, (200), Желізник Марія Михайлівна (185,6).

Своїми абітурієнтами може пишатися і факультет іноземної філології, який цього року є абсолютним рекордсменом із кількості місць для навчання за державним замовленням. Рекомендації до вступу отримали: Степанянц Владислав Олексійович (193,0), Каритяк Софія Павлівна, (189,5), Кайсим Олена-Наталія Романівна (189,1).

Рекомендації до вступу на факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології отримали Баригіна Анна Олександрівна (190,6) , Тютюнник Юлія Сергіївна, (188, 3), Тарчевська Вікторія В’ячеславівна (181, 1).

Петрук Владислав Олександрович, (184,2), Бойко Марина Василівна, (178,7), Кондрашина Наталія Борисівна (181,0), Римар Максим Олександрович, (196,3) стали потенційними студентами економічного факультету.

Високими балами також відзначились абітурієнти фізико-математичного факультету: Гірчук Анастасія Романівна (197, 9) та Галагодза Владислав Русланович (179, 2).

Значна кількість абітурієнтів відвідували підготовчі курси Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Загалом середній бал вступників, які рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням, є одним із найвищих в Україні.

Водночас абітурієнти, які не змогли подолати прохідний бар’єр на місця державного замовлення, теж мають можливість навчатися за кошти фізичних і юридичних осіб. На більшості спеціальностей університету значні ліцензійні обсяги місць для контрактників та досить демократична вартість навчання.

Детальніша інформація про вступну кампанію – на сайті приймальної комісії.

Прес-центр університету