До уваги вступників!

Публікація від 3 серпня 2018.

До уваги абітурієнтів, які вступають для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Подати оригінали документів у Вас є можливість щодня, в тому числі і в суботу (4 серпня) і в неділю (5 серпня) з 9.00 год.

Нагадуємо, що виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів) за державним замовленням завершується о 18.00 6 серпня.

Перелік документів:
1. Паспорт громадянина України.
2. Копії паспорта.
3. Військовий квиток або приписне свідоцтво – для військовозобов’язаних – (обов’язково для чоловіків з 16,5 років) і копія.
4. Копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)).
5. Атестат про повну загальну середню освіту.
6. Додаток до атестата з оцінками.
7. Сертифікат ЗНО.
8. Інформаційна картка з результатами ЗНО (https://zno.testportal.com.ua/info/login)
9. Чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.
10. Медична довідка за формою 086 (для спеціальності 017 Фізична культура і спорт)

Також нагадуємо, що в Приймальній комісії працює Консультаційний центр для надання допомоги вступникам: (03849) 3-06-01; (093) 025 10 04; (098) 223 72 87.

Запрошуємо Вас стати студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.