Поселення в гуртожитки

Публікація від 3 серпня 2018.

Шановні вступники!

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка інформує:

Студенти, денної форми навчання 100% забезпечуються ліжко-місцем у гуртожитках університету. В гуртожитках, більшість з яких секційного типу є дво-, три- та чотиримісні кімнати. Створені належні умови для комфортного перебування та навчання: в кожній секції є санвузол та душ, функціонують кухні, в яких встановлено електро- або газові плити. Гуртожитки обладнані пральними машинами, є можливість доступу до мережі Інтернет.

Гуртожитки розміщені в центральній частині міста в межах пішої доступності до навчальних корпусів. Навколо гуртожитків розміщено важливі інфраструктурні елементи міста: автовокзал, магазини, cупермаркети, ринки, банки, спортивні зали, тренувальні майданчики, Центральний стадіон тощо.

Вартість проживання в гуртожитку складає від 380 до 520 грн за місяць.

Прийом заяв на поселення в гуртожитки здійснюється на першому поверсі Головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (вул. Огієнка, 61).

Профком університету