Студент дня: Аліна Туришин

Публікація від 10 серпня 2018.

«Студентський меридіан» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні стала Аліна Туришин, студентка 3-го курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті. Чесно кажучи, в університеті я почуваюсь краще ніж вдома , і мені від цього дуже тепло. Я люблю це місце, бо воно формує, доповнює та дозволяє займатись тим, що я обожнюю. Незалежно від місця, чи це бібліотека, чи це їдальня.

Що робити, коли запізнюєшся на пару? Для того, щоб побути наодинці,я інколи свідомо запізнююсь на пари. Купую каву й насолоджуюсь моментом спокою.

Ідеальний обід студента. Якщо обід є, то це вже прекрасно

Найкраща підготовка до сесії. З цим в мене завжди боротьба в собі. Кожного семестру розумію, що треба починати готуватись з самого початку навчального року, щоб потім було легше. Однак, завжди виникають якісь обставини, причини, які відтягують все до останньої ночі. Пам’ятаю, як здавала екзамен з історії України. Почала готуватися опівночі, а до ранку вже все знала. Неможливо вивчити за ніч, але якщо протягом року готуватися, то щось все ж запам’ятається.

Що ти побажаєш до 100-річчя університету? Цей заклад виховав стільки талановитих та працьовитих. Стіни навчальних корпусів почули таку кількість розмов, думок, поглядів, що, мабуть, й не підрахуквати. В університеті відчувається енергія всіх цих людей. Хотілося б, щоб ця енергія надалі наповнювала кожного і дозволяла розкрити і пізнати себе ще більше. Це вражає, –приходиш сюди маленьким, юним, а покидаєш стіни вишу сформованою особистістю. В нас дуже великі можливості. Основне – це правильно розставляти пріорітети, розраховувати час та розуміти те, для чого ти тут.

Максим Сльозкін