Національний тренінг для фасилітаторів від Британської ради

Публікація від 13 серпня 2018.

5-9 серпня 2018 року в м. Яремче проводився Національний тренінг-навчання для потенційних фасилітаторів (від англ. facilitate – допомагати, полегшувати) партнерів Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни».

Наш університет цього літа теж приєднався до цієї програми, ставши повноправним партнером Всесвітньої Британської ради.

«Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.» – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Британської ради.

На тренінгу в м. Яремче наш виш презентували студент ІІІ курсу історичного факультету Сльозкін Максим та викладач Лінгвістичного центру Магдій Олександра. Навчання наших фасилітаторів проводили кращі майстер-фасилітатори Британської ради в Україні. Зовсім скоро фасилітаторами програми «Активні громадяни» будуть проводитись тренінги для всіх бажаючих, зокрема, студентів та викладачів університету.

Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади. Ці проекти повинні координуватися та підтримуватися партнером.Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність.

Тож, слідкуймо за анонсами тренінгів, адже саме ти зможеш змінити свій виш на краще!

Максим Сльозкін