Практика - за крок до досконалості

Публікація від 15 серпня 2018.

Моя практика тривала місяць та була дуже продуктивною, адже після її проходження мені запропонували двомісячне стажування.

Найважче було йти на співбесіду із генеральним продюсером телерадіокмпанії “ВІНТЕРА” (сьогодні – UA: Вінниця). Першим моїм знайомством стала зустріч із моїм керівником – лінійним продюсером РМ «ВІНТЕРА» Юлією Шипуновою.

Переді мною постав вибір: «У якій програмі все ж працювати?». Врешті решт мій вибір пав на програму “Молодіжний простір”, але окрім неї я працювала в програмах: Арт-вітальня, “Ранковий фреш”, “Штрихи до портрета”, “Життя районів”. Також спробувала свої сили в блоці новин.

Якщо чесно, при першому записі я згадала все, чому мене навчали в університеті на дисциплінах «Техніка усного мовлення» та «Радіожурналістика».

Коли я вперше перебувала в кімнаті звукозапису, мій голос тремтів, неначе мене там допитують. Проте кожен допомагав мені «акліматизуватись» до нового колективу. Хтось допомагав у виборі теми та начитці, а хтось давав поради стосовно перевірки сценарію. Відповідали на мої запитання та розповідали деякі журналістські таємниці.

Також незабутнім була співпраця із напарником Олександром Титком, який має досвід роботи на радіо понад два роки. Під час ефіру у нас виникали різноманітні суперечки. Ми довго не могли визначити тему ефіру та порядок реплік.

Можна багато розповідати про моє стажування, але одне я знаю точно – мені дуже сподобалось писати сценарії, сидіти у студії перед мікрофоном, починати ранок зі слів “Доброго ранку любі радіослухачі” та працювати із розумною та амбіційною командою.

Стажування, котре завершилось 10 серпня залишилось в моїй пам’яті не лише сертифікатом та рекомендаційним листом, а й морем позитиву та новими знаннями. На далі я пов’язую свою діяльність із радіо, так як мене взяли на роботу,  проте оскільки я продовжуватиму навчання в університеті, то зможу записувати програми лише на вихідні.

Юлія Бараболя