Володимир Кшевецький #100 привітань до 100-річчя

Публікація від 12 вересня 2018.

22 жовтня 2018 року Університету Огієнка виповнюється 100 років. «Студентський меридіан» із цієї нагоди відкриває нову рубрику «100 привітань до 100-річчя». Сьогоднішнє привітання від Володимира Кшевецького, декана факультету іноземної філології,  кандидата філологічних наук, доцента.

Від імені всього факультету іноземної філології вітаю професорсько-викладацький склад, студентів та весь колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі 100-річчям від дня заснування!!!

Наш університет – це один із найстаріших вишів України, котрий пройшов великий і славний шлях, переживши кардинальні зміни суспільно-політичного й економічного ладу, безліч реформ у системі освіти, реорганізації тощо. І на цьому шляху університет не зрадив своєму високому призначенню – забезпеченню науки, економіки, школи, спорту висококваліфікованими кадрами. Його випускники плідно і творчо працюють на найважливіших посадах у державних, дипломатичних та громадських структурах.

Колектив закладу нині успішно реалізує покладені на нього завдання. Завдяки жертовності, патріотизму тисяч людей, які в різні часи пов’язали з університетом свою долю, він завжди був і продовжує бути осередком національної культури, флагманом вищої освіти в Україні.

Цього святкового навчального року бажаю молодості душі, твердості духу, нестримності в науковому пошуку, завзяття у справі виховання молоді, далекоглядності в задумах, нових перемог і вагомих здобутків! Плідних успіхів на ниві освіти і науки, міцного здоров’я, щастя, радості та добра всім нам!

Хай у нашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння й творча атмосфера! Бажаю колегам і студентам довголіття, процвітання, творчих злетів на благо держави!