Доторкнутися до сторінок історії міста...

Публікація від 13 вересня 2018.

Історик – це той, хто досліджує минуле, прямуючи в сьогодення.

Багато хто вважає, що професія історика пов’язана лише з архівами, документами, археологічними розкопками. Але насправді це не так, адже, одним із найголовніших навичок історика є вміння реконструювати історичне минуле.

Саме такий майстер-клас для студентів першого курсу історичного факультету провів Володимир Верстюк, старший викладач кафедри всесвітньої історії. Під час екскурсії він розповів наймолодшм студентам про те, як розвивався Кам’янець-Подільський сотні років тому.

Екскурсійний маршрут проходив вуличками старого міста, від яких віє сивою давниною, загадковістю, таємничістю. Під час подорожі кожен із присутніх міг уявити вершників, які прямують на прийом до кам’янецького старости, полк польських крилатих драгунів, котрі прибули до міста з Кракова, війта, який уваєно спостерігає за дійством на площ Польський ринок із балкону ратуші, та навіть легендарного Єжи Володиєвського, котрий прямує до фортеці.

Екскурсія видалась дуже цікавою та захопливою.

Прес-центр університету