Тиждень спорту триває. Змагання з паркового волейболу

Публікація від 19 вересня 2018.

Тепле сонце, спортивні хлопці, волейбол… Ні, це не типові спогади про літо, а вчорашні змагання з волейболу.

Щороку в нашому університеті проходить тиждень здорового способу життя. Вчора на стадіоні відбулися змагання відкритої першості університету з паркового волейболу серед збірних команд студентів факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. У фіналі змагалися студенти факультету фізичної культури.  Перше місце посіла команда третього курсу, друге місце – студенти четвертого курсу. Вдало виступили першокурсники, виборовши третєє місце.

На кожному курсі виділили кращих гравців, а саме:

1 курс – Сергій Крилов;

2 курс – Роман Стефанюк;

3 курс – Андрій Корч;

4 курс – Іван Валецький.

Суддя змагань – Андрій Юхимчук, студент третього курсу.

Тиждень ще не завершився, тому кожен охочий має можливість стати глядачем цікавих та захопливих спортивних змагань уже сьогодні! Крім того, ж не личить же студентам університету з відомою спортивною репутацією проявляти байдужість до подібних заходів.

П.с. Розклад змагань можна побачити у вестибюлі на дошці оголошень.

Олександра Стара, студентка 2 курсу

факультету української філології та журналітики