Чемпіонат України з боротьби кураш

Публікація від 8 жовтня 2018.

28-29 вересня 2018 року в м. Хмельницькому відбувся чемпіонат України з боротьби кураш серед юніорів та дорослих. У змаганнях узяла участь збірна команда Хмельницької області, до якої увійшли студенти факультету фізичної культури нашого вишу.

В результаті боротьби наші спортсмени вибороли низку медалей. Зокрема, серед дорослих Олександр Петруньков (в/к +100 кг) став чемпіоном, Мирослав Гремячев (в/к 73 кг) та Юлія Юзюк (в/к 78 кг) вибороли срібні медалі, Олександр Дзекан (в/к 60 кг.) посів ІІІ місце. Серед юніорів Мирослав Гремячев (в/к 73 кг) та Владислав Рудов (в/к 81 кг) вибороли золото, Максим Панчук (в/к 60 кг) та Ганна Колосова (в/к 70 кг) стали срібними фіналістами, Олександр Снєгов (в/к 81 кг) посів ІІІ місце.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

Спортклуб