Презентація нової книги Макса Кідрука

Публікація від 9 жовтня 2018.

5 жовтня до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітав відомий сучасний український письменник Макс Кідрук. Зустріч зі студентами факультету української філології та журналістики відбулася у 208 аудиторії. Там автор і презентував свою нову книгу «Де немає Бога».

Макс Кідрук – український письменник, мандрівник і популяризатор наукових ідей. Він є автором книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», дилогії «Бот», а також роману «Зазирни у мої сни», який увійшов до короткого списку номінантів на вручення премії «Книга року ВВС 2016». Макс дуже полювдяє мандрувати. Він відвідав близько 30 країн світу. Такі подорожі, безперечно, надихають його на створення нових творів. Макс Кідрук захоплено розповідав студентам про своє навчання в Швеції, про спілкування з цікавими людьми, про різні життєві ситуації, в які сам потрапляв.

«Де немає Бога» – новий роман Кідрука. Це спроба збагнути, чи є в середині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога. Автор подає історію життя шістьох різних осіб, кожна з яких переплетена одна з одною нитками трагічних подій. Окрім короткої презентації власної книги, Макс Кідрук поділився з присутніми відгуками про твір. Найбільш схвально читачі оцінили історію життя Брендона Бартона, гравця американської Національної футбольної ліги. Сам автор розказав про своє захоплення американським футболом, детально пояснив деякі правила гри та навіть продемонстрував їх у короткому відеосюжеті. Найзворушливішим моментом у цій книзі є лист батька до свого сина Брендона. У змісті листа кожен зможе знайти відповіді щодо різних життєвих ситуацій, у які потрапляє людина.

Наприкінці зустрічі Макс Кідрук відповідав на запитання, які цікавили студентів, також кожен охочий мав змогу отримати книгу з автографом автора, зробити спільні фото та поспілкуватися з ним. Зустріч завершилася на позитиві.

Оксана Фостата, Юлія Коробчук та Олеся Трофимюк, студентки 3 курсу факультету української філології та журналістики