Блискуча участь Дарії Хохель у Міжнародній конференції

Публікація від 10 жовтня 2018.

З 3 по 5 жовтня 2018 року кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської мови Дарія Хохель взяла участь у Міжнародній конференції «Фентезі та міф в антропоцені», що проходила у м. Брно (Чеська Республіка). Різноманітна й змістовна програма конференції, окрім доповідей учасників з усього світу, включала програмні промови видатних дослідників фентезі Брайана Аттербері (США) й Марка Ожевича (США), презентацію книги «Tiger Flu» Ларісси Лай (Канада), інтерв’ю біографа Кафки Райнера Стаха (Німеччина) тощо. Завдяки якісній організації та приязній атмосфері робота конференції була цікавою і плідною.

Дарія Хохель гідно представила наш університет, адже окрім доповіді на тему «Міфологічний аспект імміграції у фентезі» та активній участі у різноманітних заходах, вона головувала на секції «Жіночий принцип у природі та поезії Дарко Сувіна».

Вітаємо Дарію з успішною участю у Міжнародній конференції такого високого рівня та бажаємо плідної роботи в її наукових звершеннях!

Відділ міжнародних звязків