Мистецтвознавство – частинка нашого життя

Публікація від 10 жовтня 2018.

Для студентів факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 9 жовтня 2018 року було дуже цікавим днем. Вони мали змогу поспілкуватися з Арсеном Леонідовичем Зінченком – українським істориком, громадським діячем, доктором історичних наук, професором.

На початку зустрічі гість розповів про дослідження діяльності зодчого Якима Погребняка, який проектував будівництво храмів Слобідської України ХVIII ст., а також керував їх будівництвом. Свою розповідь учений ілюстрував слайдами «Шедеври Якима Погребняка».

Друга частина зустрічі була присвячена презентації книги «Цвіт півонії». У творі Арсен Леонідович використав архівні дані, які відтворювали буденне життя людей другої половини XVIII ст. На прохання автора були зачитані уривки з оповідань. Студенти та викладачі давали запитання гостеві, активно спілкувалися з ним, за що в подарунок отримали книги.

Анастасія Туганашева, студентка 3 курсу

факультету української філології та журналістики