Томос 2018: нова сторінка історії України

Публікація від 10 жовтня 2018.

10 жовтня в 208 аудиторії університету імені Огієнка відбувся інформаційно-просвітницький захід «Томос 2018: нова сторінка історії України», присвячений 100-річчю вишу.

Організатори заходу – ГО «Солідарна молодь Кам’янця-Подільського» та Василь Кобильник, кандидат політичних наук, проректор із науково-педагогічної роботи, депутат міської ради. Модератором зустрічі є Олександр Марчук, голова ГО «Солідарна молодь Кам’янця-Подільського», аспірант кафедри історії України, котрий у своїй доповіді окреслив шлях України від прийняття християнства до сьогодення.

Про співпрацю Вселенського патріарха з Українською православною церквою Київського Патріархату та надання їй Томосу про автокефалію розповів протоієрей Олександр Цісар. «Визнання нашої церкви Вселенським патріархом, безперечно, має велике значення, адже метою цього рішення є встановлення історичної справедливості», – зазначив священик.

Наприкінці всі охочі мали змогу поставити кілька запитань отцю Олександрові.

Прес-центр університету