Осінні зустрічі з випускниками закладів загальної середньої освіти

Публікація від 11 жовтня 2018.

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок роботи колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

З 1 жовтня працівники університету активно почали проводити профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та випускниками коледжів.

Так, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидат історичних наук, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін В.І. Адамовський, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання В.А. Мазур відвідали низку шкіл Кам’янець-Подільського та Дунаєвецького районів, зокрема: Маківський НВК, Шатавський НВК, Нігинську ЗОШ, Балинську ЗОШ, Смотрицьку ЗОШ, Жванецький ліцей.

Кандидат історичних наук, професор кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Ю.А. Хоптяр провів профорієнтаційну роботу в Грушківському НВК, Староушицькій ЗОШ, Дерев’янській ЗОШ, Китайгородському НВК.

Упродовж тижня факультетами університету проводили зустрічі зі старшокласниками закладів загальної середньої освіти міста Кам’янця-Подільського.

9 жовтня в м. Чемерівцях відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій», який відвідали викладачі університету: заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи фізико-математичного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики Ю.Л. Сморжевський, доктор педагогічних наук, доцент кафедри МВФ і ДТОГ О.М. Ніколаєв, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри управління персоналом та економіки праці В.М. Семендяк, завідувач лабораторії хімії та екології І.М. Шейко.

10 жовтня викладачі університету кандидат соціологічних наук, доцент кафедри політології та соціології О.В. Рибщун, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри німецької мови Т.В. Зданюк, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії І.І. Боровець – завітали до учнів Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та НВК №9 міста Хмельницького.

Вони розповіли школярам про 100-літню історію університету, спеціальності, напрями навчання, умови вступу до вишу та особливості навчально-виховного процесу на факультетах, інформували випускників про набір слухачів на підготовчі курси.

Відділ профорієнтаційної роботи

та доуніверситетської підготовки