Школа юного журналіста в К-ПНУ

Публікація від 19 жовтня 2018.

Школа юного журналіста розпочала свою роботу 11 жовтня 2018 року. З вітальним словом виступив декан факультету української філології та журналістики, кандидат філологічних наук, професор Коваленко Борис Олексійович. Він привітав учасників школи, побажав їм плідної й результативної роботи, а також наголосив на тому, що університет і школа повинні бути нероздільними, оскільки мова йде про поступальність освітнього процесу.

У роботі школи взяли участь 36 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл Кам’янця-Подільського.

До проведення першого заняття долучилася наша випускниця, яка тривалий час працювала на посаді журналіста в газеті «Ділове місто» (м. Кам’янець-Подільський), а сьогодні є регіональним консультантом із комунікацій у Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України. В контексті лекції «Думки і факти: як працювати з інформацією?» Анна Сіра поділилася практичними порадами щодо того, як і де шукати інформацію журналістам-початківцям.

Організацію роботи школи забезпечує кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Оксана Почапська. Для проведення лекційних занять і майстер-класів запрошуватимуться магістранти та випускники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, які мають досвід роботи журналіста чи рекламіста.

Прес-центр університету