Студент дня: Влада Мироненко

Публікація від 6 листопада 2018.

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. «Студентом дня» сьогодні стала Влада Мироненко, студентка 1 курсу факультету української філології та журналістики.

Яке твоє улюблене місце в університеті?

М’які дивани на першому поверсі. Тут є WiFi. Ти можеш прийти сюди, якщо в тебе немає Інтернету.

Який ідеальний обід студента?

Вранці я смажу собі яєчню і п’ю гарячу каву з хлібом. А обід ідеальний той, який смачний.

Що робити, якщо запізнюєшся на заняття?

Якщо я запізнююся, то стукаю у двері аудиторії й кажу: «Пробачте, будь ласка, можна зайти?». Ось і весь секрет.

Найкраща підготовка до сесії: Найзручніший спосіб для мене – записувати інформацію. Коли я її знаходжу, то завжди коротко занотовую в зошит.

Побажання до 100-річчя університету.

Щоб молодь вступала на навчання до нашого університету, а після його закінчення успішно себе реалізувала.

Ірина Хижа, студентка 4 курсу

факультету української філології та журналістики