Заснування Фонду Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді

Публікація від 7 листопада 2018.

Президент України Петро Порошенко ухвалив рішення про заснування Фонду Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді. Про це він повідомив під час зустрічі зі студентами та науковцями в Національній бібліотеці імені В.І. Вернадського (зазначено на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України).

Фонд Президента України створено з метою надання підтримки молоді для продовження навчання за програмами підготовки магістрів, докторів філософії та докторів наук у провідних вітчизняних закладах вищої освіти та наукових установах і за кордоном, стажування в провідних іноземних закладах вищої освіти та наукових установах, участі в міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях.

Глава держави підкреслив, що “ми маємо створити всі умови для того, щоб талановита українська молодь змогла реалізувати свій потенціал у нас, в Україні, щоб змогла розробляти науково-освітні та технічні проекти, успішно впроваджувати їх у життя завдяки фінансовій підтримці Фонду”.

Прес-центр університету