Big Erasmus+ day: відкритий конкурс відбувся

Публікація від 8 листопада 2018.

Одним із стратегічних завдань розвитку нашого університету є участь студентів, викладачів та працівників у програмах академічної мобільності. Сьогодні в Україні така можливість надається програмою Європейського Союзу Erasmus+KA1.

Участь у таких конкурсах дає можливість ЗВО вдосконалити навички управління міжнародними проектами, покращити організаційний потенціал, відкрити нові горизонти для інтернаціоналізації як на організаційному так і індивідуальному рівнях для закладу та студентів, викладачів і працівників, модернізувати освітні програми, запровадити нові методики викладання і навчання, запровадити дисципліни англійською мовою тощо.

Відповідно до Міжінституційної угоди, яка була підписана між нашим університетом та Католицьким університетом у м. Розумберок (Словаччина), 25 вересня 2018 року в Університету Огієнка було оголошено, а 12 жовтня продовжено відкритий конкурс на участь студентів, викладачів та працівників у програмі міжнародної мобільності Erasmus+KA1 (http://kpnu.edu.ua/uvaha-rozpochato-vidkrytyj-konkurs-schodo-uchasti-studentiv-vykladachiv-ta-pratsivnykiv-universytetu-u-prohrami-mizhnarodnoji-mobilnosti-erasmuska-107/ ).

8 листопада 2018 року відбувся черговий етап конкурсу згідно з Положенням університету про організацію та проведення конкурсу за програмою Erasmus+ (КА1: Навчальна (академічна) мобільність).

Комісія на чолі із ректором університету Сергієм Копиловим ретельно вивчила та оцінила документи претендентів на участь у програмі відповідно до розроблених критеріїв. Окремим компонентом оцінювання стало володіння англійською мовою для студентів (не нижче В1), для викладачів та працівників (не нижче В2).

За результатами проведеного конкурсу на участь у програмі Erasmus+КА1 у Католицькому Університеті  м. Розумберок (Словаччина) номіновано:

1. Олександру Стару, студентку факультету української філології та журналістики;
  2. Оксану Почапську, доцента кафедри журналістики;
  3. Олену Колупаєву, старшого викладача кафедри журналістики;
  4. Володимира Кшевецького, доцента кафедри германських мов і зарубіжної літератури;
  5. Тетяну Сторчову, керівника відділу міжнародних зв’язків університету;
  6. Алла Хоптяр, доцента кафедри англійської мови.

Відділ міжнародних зв’язків