Студент дня: Євгенія Остапійчук

Публікація від 8 листопада 2018.

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. «Студентом дня» сьогодні стала Євгенія Остапійчук , студентка 1 курсу факультету корекційної та соціальної психології та педагогіки.

Яке твоє улюблене місце в університеті? Диванчики, тут я люблю відпочивати на перервах. Найкомфортніша для мене 206 аудиторія.

Який ідеальний обід студента? Збалансований, тому що на навчання треба витратити чимало зусиль.

Що робити, якщо запізнюєшся на заняття? Все ж таки треба намагатися приходити на заняття вчасно, а якщо вже й запізнився, то варто вибачитися, привітатися з аудиторією та продовжувати навчання.

Як готуватися до сесії? Треба уважно слухати те, що читає викладач на лекціях. Ще потрібно шукати інформацію в Інтернеті та підручниках.

Побажання до 100-річчя університету. Розумних студентів, найкращих викладачів, процвітання, реалізації найгуманніших та найкреативніших проектів.

Юля Бараболя, студентка 4 курсу факультету української філології та журналістики