Святковий флешмоб

Публікація від 9 листопада 2018.

Справжні українці відзначають 9 листопада День української писемності та мови. До цього святкування долучилися студенти й викладачі факультету української філології та журналістики.

Флешмоб «Українська мова – мова єднання» відбувся за участі студентів переважно другого курсу під керівництвом викладачів кафедри української мови Козак Раїси Віталіївни та Мозолюк Оксани Миколаївни. Збадьорили всіх присутніх запальні пісні у виконанні студентки третього курсу Вікторії Кравчук.Майбутнє України творити молодим! Слова «Ми – молодь України», які звучали під час виконання танка, є яскравим підтвердженням того, що українська талановита молодь є тим життєдайним джерелом, духовною силою, що зміцнить українство.

Редакція газети