Вітаємо з ювілеєм Галину Йосипівну Насмінчук

Публікація від 9 листопада 2018.

Сердечно вітаємо професора кафедри історії української літератури та компаративістики,

шановну Галину Йосипівну Насмінчук із ювілеєм!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги в усіх Ваших справах, сил і натхнення продовжувати плідну наукову та викладацьку діяльність на ниві української філології.

У цей день користуємося нагодою висловити Вам свою глибоку вдячність за високий професіоналізм, людяність, справжню інтелігентність, широку ерудицію та виняткову працездатність.

Бажаємо Вам, Галино Йосипівно, щоб Ваша життєва дорога й далі вела Вас до нових здобутків, здійснення всіх планів і задумів, а добро і знання, які Ви ретельно засіваєте добірним зерном, поверталися до Вас шаною і повагою від вдячних колег та учнів. Нехай у Вашому домі завжди панують любов, злагода, оптимізм, добробут, родинний затишок, розуміння і підтримка. Нехай Бог дарує Вам довгі й щасливі роки життя та своє благословення, а доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи лише радість і приємні несподіванки!

Колектив кафедри історії української літератури

та компаративістики