З Одеси з перемогою!

Публікація від 19 листопада 2018.

16-18 листопада на базі Національного університету «Одеська юридична академія» (НУ «ОЮА») відбувся ІІІ Молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд».

Цьогоріч фестиваль проходив у двох локаціях – у приміщенні ЦеХаб(у) та безпосередньо на факультеті журналістики НУ «ОЮА». Учасники фактично мали змогу поспілкуватися із головою НСЖУ Сергієм Томіленком, представником фонду ООН в Одеській області Людмилою Акімовою та координатором Консультативної місії ЄС в Одесі Полом Ківаном.

Аудиторія захоплено сприймала професійно підготовлені й проведені викликали майстер-класи і семінари Марії-Франц Малонги (професора Сорбонського університету), Анастасії Попової (випускниця лондонського курсу фільммейкінгу «Met Film School»), Михайла Штекеля (кореспондента «Радіо Свобода»), Наталії Касяненко (журналістки програми антикорупційних розслідувань).

На фестивалі були представлені роботи рекламників-аматорів із усіх куточків України.

Кам’янець-Подільський національний університет представляли студенти факультету української філології та журналістики, котрі навчаються за освітніми програмами «Журналістика» й «Реклама та зв’язки з громадськістю»: Андрій Гуменний (магістрант другого року навчання), Анастасія Отвіновська (студентка другого курсу), Наталія Кісілішина (студентка першого курсу) та Аліна Туришин (студентка третього курсу). Під час перегляду й обговорення рекламних продуктів, поданих на конкурс, роботи наших студентів отримали високу оцінку.

Формат соціальної реклами, яка подавалася на конкурс, не регламентувався, тому переможців визначали в різних номінаціях. У номінації «Відео» Андрій Гуменний посів третє місце. Грамотами були нагороджені Анастасія Отвіновська у номінації «Проти насилля» та Наталія Кісілішина й Аліна Туришин у номінації «Плакат».

Щиро вітаємо наших студентів і бажаємо творчих злетів та нових досягнень!

Оксана Почапська,

доцент кафедри журналістики