Наша чоловіча волейбольна команда впевнено крокує до XIV літньої Універсіади

Публікація від 27 листопада 2018.

12-16 листопада в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м. Київ) відбулися зональні змагання XIV літньої Універсіади з волейболу серед чоловічих команд, у яких брали участь студенти нашого університету.

В перший день змагань наша команда перемогла господарів змагань з рахунком 3:1, другого дня – з рахунком 3:0 срібних призерів вищої студентської ліги (м. Рівне). В підсумку команда К-ПНУ імені Івана Огієнка посіла перше місце.

Наш університет представляли майстри спорту України Сергій Руденко, Станіслав Лизанець, Вадим Патратій, Віктор Краєвський, Віталій Кучер, Олександр Наложний та кандидати в майстри спорту України України Ілля Довгий, Богдан Мазенко, Антон Добржанський.

Вітаємо нашу команду та тренера Козака Є.П. з перемогою і бажаємо подальших перемог.

Спортклуб