Побачимося у фіналі…

Публікація від 27 листопада 2018.

19-23 листопада 2018 року відбулися зональні змагання ХІV літньої Універсіади України з волейболу (жінки), які проходили на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» (м. Чернівці). Команда Хмельницької області вперше за декілька десятиліть посіла ІІ місце та братиме участь у фіналі.

Професіоналізм, емоційна налагодженість і віра у свої сили допомогли дівчатам нашої збірної здобути призове місце в зональних змаганнях Універсіади. Напружена атмосфера, хвилювання та сильні команди-суперники не завадили волейболісткам вибороти право на участь у фінальних змаганнях, які проходитимуть у травні 2019 року. За місце у фіналі змагалися Львівська, Вінницька, Чернівецька та Хмельницька області. До складу команди ввійшли студентки нашого вишу: Колісецька Анастасія Олексіївна, Демишина Настя Ігорівна, Федоряк Олена Олександрівна, Побережна Ілона Сергіївна, Матвійчук Олександра Валеріївна, Дмитрук Дарина Русланівна, Пшита Яна Сергіївна, Ситник Анастасія Валеріївна, Пашко Яна Миколаївна, Салманова Айгюн Сананівна, студентка Хмельницького національного університету Мороз Дарина Віталіївна та  студентка Подільського державного аграрно-технічного університету Дзидз Людмила Андріївна. Тренер збірної команди Хмельницької області – Прозар Микола Володимирович, доцент кафедри спорту і спортивних ігор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

За результатами проведеного жеребкування, команди отримали порядкові номери, було складено також розклад ігор відповідно до таблиці Бергера.

Змагання першого дня принесли збірній команді Хмельницької області перемогу над командою Вінницької області (рахунок 3:0). Наші дівчата були налаштовані на перемогу й здобули її.

Другий день поєдинку зі збірної командою Львівської області знову був вдалим: наші волейболістки перемогли з рахунком (3:1). Ця перемога стала поштовхом до участі у фінальних змаганнях. Лише третього дня гра закінчилася на користь збірної команди Чернівецької області з рахунком 0:3, але це не завадило команді Хмельницької області потрапити до фінальної частини IV літньої Універсіади України.

За результатами змагань, жіноча збірна з волейболу Хмельницької області посіла ІІ місце в зональних змаганнях. Крім того, зважаючи на високий рівень організації й проведення змагань, у дівчат нашої збірної була нагода підвищити свої професійні здібності та перейняти досвід інших гравців.

Головний суддя змагань – майстер спорту СРСР з волейболу, суддя національної категорії Петро Григорович Раца.

Під час параду відкриття змагань із вітальним словом до присутніх звернувся начальник Чернівецького обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Костянтинович Жукотинський та голова обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України у Чернівецькій області, заслужений майстер спорту України Іван Тарасович Гешко.

Варто зазначити, що дев’яносто відсотків успіху команди Хмельницької області у зональних змаганнях ХІV літньої Універсіади України з волейболу – це роки наполегливої праці  Валерія Устиновича Дороша, тренера, який сформував команду, дав новий поштовх для розвитку жіночого волейболу в нашому закладі.Ректорат, колектив факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вітають збірну команду Хмельницької області та бажають їй перемоги у фінальному етапі змагань.

Спортклуб