І тур студентської баскетбольної ліги Хмельницької області завершився перемогою нашої команди

Публікація від 28 листопада 2018.

З 21 по 23 листопада на базі Хмельницького політехнічного коледжу відбулися матчі І туру студентської баскетбольної ліги Хмельницької області.

За право потрапити в наступний етап змагалося шість команд: Хмельницький політехнічний коледж, Хмельницький національний університет, Національна академія державної прикордонної служби України, Хмельницький університет управління та права, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут.

За результатами І туру Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка посів перше місце, ІІ місце – за Хмельницьким університетом управління та права, ІІІ місце – в Національної академії державної прикордонної служби України.

ІІ тур студентської баскетбольної ліги Хмельницької області відбудеться 4-6 грудня в м. Кам’янці-Подільському на базі Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка.

У складі команди-переможниці виступили студенти Василь Федоряк, Іван Ковальчук, Валентин Бабин, Роман Яремій, Станіслав Кшемінський, Дмитро Заремба, Михайло Балакай, Роман Барложецький, Олександр Головатюк, Борис Козак. Тренер збірної команди – викладач кафедри спорту і спортивних ігор нашого вишу Одайник Валерій Вікторович.

Стортклуб