Інтелектуальний марафон

Публікація від 29 листопада 2018.

Факультет фізичної культури спільно з профкомом студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 28 листопада 2018 року провели брейн-ринг під назвою «Інтелектуальний марафон».

Цей захід уже став традиційним і проводиться п’ятий рік поспіль із метою популяризації спортивного та олімпійського руху, пропаганди гуманістичних ідей і цінностей у студентському середовищі, підвищення знань студентів з історії спортивного та олімпійського руху, активації навчально-пізнавальної роботи, організації змістовного дозвілля студентів та їх підготовки до реалізації олімпійської освіти серед різних груп населення.

Кожен курс сформував команду з п’яти студентів. В одній грі брали участь дві команди, які визначалися жеребкуванням. Для кожної команди гра тривала до двох поразок. Після другої поразки команда втрачала право змагатися далі. Переможці півфінальних ігор зустрілися у фіналі, а команди, які отримали поразку, розіграли між собою третє місце.

Команди відповідали на запитання з історії спортивного та олімпійського руху. Ігри тривали до 3 очок; гра за третє місце – до 4; фінал ‒ до 5 очок. Правильна відповідь оцінювалася одним очком. Перемагала команда, яка набрала найбільше очок.

У брейн-рингу взяли участь шість збірних команд студентів факультету фізичної культури: команда 1-го курсу «Фізруки» (FK1-B18), команда 1-го курсу «Імпульс» (FK2-B18), команда 1-го курсу «Спартанці» (FKS-B18), команда 2-го курсу «Олімпійці», команда 3-го курсу «Еліта», команда 4-го курсу «Що? Де? Коли?»

До складу журі ввійшли: декан факультету фізичної культури Іван Іванович Стасюк (голова журі), завідувач кафедри фізичного виховання Дмитро Миколайович Солопчук (член журі), заступник декана з виховної роботи Валерій Анатолійович Мазур (член журі), старший лаборант кафедри теорії і методики фізичного виховання Тетяна Миколаївна Мазур (секретар).

Ведуча заходу ‒ Аліна Олександрівна Боднар, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу.

Перед початком ігор зі вступним словом виступив декан факультету Іван Іванович Стасюк, який побажав студентам максимальної концентрації, олімпійського спокою та вдалої гри.

За результатами «Інтелектуального марафону» призові місця розподілилися так:

І місце – «Еліта» (збірна команда ІІІ-го курсу);

ІІ місце – «Фізруки» (група FK1-B18);

ІІІ місце – «Спартанці» (група FKS-B18);

Переможці та призери були відзначені кубком, грамотами, олімпійською атрибутикою та «солодкими» призами. Нагородження відбулося за сприяння профкому студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з факультетом фізичної культури.

За кількістю правильних відповідей кращим гравцем було визнано студентку І-го курсу Олександру Охотнік, яку нагородили медаллю та дипломом кращого гравця брейн-рингу «Інтелектуальний марафон» і подарунком від НОК України.

Слова подяки висловлюємо організаторам змагань, членам журі, учасникам, гостям та всім, хто посприяв проведенню цього заходу!

Аліна Боднар, заступник декана з наукової роботи

та інформатизації навчального процесу

факультету фізичної кульутри