Національний тренінг від British Council у рамках проекту «Active Citizens»

Публікація від 4 грудня 2018.

26-30 листопада Британська рада в Україні проводила національний тренінг-навчання для фасилітаторів. Як відомо, наш університет є повноправним партнером British Council у рамках проекту «Active Citizens». Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на навчальному семінарі в м. Києві представляла Діана Яцишин, студентка факультету іноземної філології. Програма орієнтована на формування лідерського потенціалу, покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу та соціальної відповідальності задля сталого розвитку суспільства.

“Участь у воркшопі – це спектор нових можливостей, мотивація, це спілкування з людьми, які нестандартно тлумачать будь-які питання, активуючи весь потенціал креативу.

Мені пощастило працювати в групі британця Майка Валдона, глобального фасилітатора, голови програми «Active Citizens». Вправи, які ми виконували та проводили, були спрямовані на розуміння себе та визначення ідентичності, побудову міжкультурного діалогу, відчуття потреб своєї спільноти, планування проектів соціальної дії. Одним із цікавих моментів став «marketplace», під час якого була можливість не лише презентувати наш університет, але й перейняти цінний досвід інших організацій. Понад 48 учасників з усіх куточків України були нагороджені сертифікатом міжнародного зразка. Бути фасилітатором – це можливість об‘єднувати бурхливу енергію активних людей в правильне, ефективне русло. Дякую всім наставникам, учасникам та організаторам за чудовий заряд енергії для подальших дій, продуктивну програму, приємну втому та позитивні враження. І вкотре дякую відділу міжнародних зв‘язків К-ПНУ імені Івана Огієнка за постійну підтримку, ефективний орієнтир для розвитку та за прекрасну можливість реалізовувати свої ідеї. Головне –  рухатися вперед, адже в нас є безліч можливостей для кращого майбутнього. Мріймо, діймо і у нас все вийде!”Досвід участі в таких заходах зміцнює віру молоді у власні сили, допомагає краще реалізувати знання для налагодження мережі контактів й використання їх спільного планування та виконання проектів. Невдовзі сертифіковані фасилітатори нашого вишу проводитимуть локальні тренінги для всіх охочих, зокрема, студентів і викладачів університету. Отже, стежте за анонсами подій, адже саме ви можете стати рушіями змін у своїй громаді!

Відділ міжнародних звязків