Студент дня: Анастасія Отвіновська

Публікація від 4 грудня 2018.

«Студентський меридіан»  продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. І  «студентом дня» сьогодні стала  Анастасія Отвіновська, студентка другого курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: Я насолоджуюся затишною і комфортною атмосферою, людьми, які мене оточують, мені байдуже, чи це аудиторія, бібліотека або ж диванчики на першому поверсі.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Головне – не панікувати, намагатися не привертати до себе уваги. Пам’ятаю себе на першому курсі, для мене це здавалося катастрофою, якщо запізнюся на пару, а зараз ставлюся до цього спокійніше ( вибачаюся і одразу сідаю на вільне місце).

Ідеальний обід студента: Найкращий обід – той, який готується з любов’ю, але найсмачніша їжа все ж таки домашня.

Найкраща підготовка до сесії: За дві ночі до екзамену… Жартую. Насправді ніякі молитви тебе не врятують, якщо ти добре не підготувався до іспиту. Потрібно завчасно вивчати екзаменаційні питання, щоб бути впевненим у собі.

Із чим асоціюється університет? Для мене університет – це круті заходи. Їх часто організовують самі студенти, іноді до нас запрошують спікерів, які дають багато нової інформації, порад та просто надихають на добрі вчинки.

Побажання до 100-річчя університету: бажаю всім студентам реалізувати себе, досягти успіхів, знайти роботу мрії . Закликаю впевнено йти до своєї мети.

Наталія Кісілішина, студентка 1 курсу

факультету української філології та журналістики