Студент дня: Юлія Таранюк

Публікація від 7 грудня 2018.

«Студентський меридіан»  продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. І  «студентом дня» сьогодні стала  Юлія Таранюк, студентка другого курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: всі перерви я проводжу в їдальні , але іноді відпочиваю на диванчиках.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Нічого, викладачі звикли до того, що я завжди запізнююся (але тільки на першу пару), тому я просто вибачаюся.

Ідеальний обід студента: оскільки в нас дуже щільний графік, то це легкий перекус – чай із круасаном .

Найкраща підготовка до сесії: в ідеалі за 3-4 дні до іспиту, але, як показує практика, достатньо й останього дня, навіть останьої ночі.

Побажання до 100-річчя університету: хочу побажати університету студентів, які б успішно реалізувати себе в майбутньому в тій професії, яку  вони обрали. Щоб і надалі Університет Огієнка залишався перлиною та осередком знань нашого краю.

Максим Сльозкін