Новорічне привітання ректора університету

Шановні викладачі, працівники та студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Щиросердечно вітаю Вас і Ваші родини з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим для України, університету й кожного з нас. Водночас він назавжди закарбувався в пам’яті перемогами наших студентів, науковими здобутками викладачів. Цей рік став початком відліку наступного 100-річчя успіху Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Наша держава зараз упевнено долає непростий шлях суспільних перетворень, продовжує реалізовувати стратегію із модернізації всіх сфер  суспільного життя, зокрема й освіти та науки.

У новому 2019 році на нас чекають не тільки нові виклики, але й нові звершення. Переконаний, що завдяки нашим спільним зусиллям ми разом успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами життя.

Вдячний усім вам за розуміння, підтримку та сумлінну працю на благо рідної Alma mater.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту й домашнього затишку. Нехай у Новому 2019 році здійсняться Ваші найзаповітніші мрії!

Сергій Копилов, ректор університету