Студентки нашого вишу - стипендіати Кабінету Міністрів України!

Публікація від 2 січня 2019.

Уряд призначив академічні стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти. Відповідно до розпорядження № 1060-р від 27 грудня 2018 року стипендіатами стали 100 студентів. Кандидатів на їх призначення відібрано відповідно до пропозицій закладів вищої освіти.

Стипендіатами Кабміну цьогоріч отримають й студенти нашого вишу Анастасія Тимкова (магістрантка природничого факультету) і Катерина Тимчук (магістрантка факультету іноземної філології).

“Виплата стипендії буде здійснюватися в межах стипендіального фонду закладів вищої освіти у встановленому Кабінетом Міністрів розмірі, а саме 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації”, – йдеться на урядовому порталі.

Вітаємо стипендіантів! Успіхів Вам та наснаги в оволодінні знаннями та професійному становленні!

Прес-центр університету